Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


VÝROBNÍ AREÁL LIBEREC

Průmyslová zóna Liberec - jih

velikost pozemku 12.500 m2

POTENCIÁL ROZŠÍŘENÍ AREÁLU PRO DALŠÍ EXPANZI

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji komerční průmyslovou nemovitost strategicky umístěnou v rámci již téměř plně obsazené Průmyslové zóny Liberec – Jih s přímým napojením na silnici I/35 tvořící průtah Liberce s návazným napojením na D35 do Prahy a opačným směrem do SRN. Komplex může být využit také pro skladování s možností budoucího rožšíření s ohledem na potenciál expanze další etapy výstavby.

Jedná se vhodnou příležitost zejména pro společnosti plánující další expanzi v budoucnu, kdy máte možnost pořídit stávající areál generující pravidelné cash flow odpovídající výnosu 5,8% ročně po dobu následujících 2 let a během této doby vyprojektovat a zrealizovat 2.etapu ve formě rozšíření výrobní haly o dalších cca 5.547m2 na celkových 6.747m2 výrobní plochy a 600m2 kancelářských ploch.

Stávající 1. etapa je tvořena jedním objektem o celkové podlahové ploše 1.800 m2, přičemž je rozdělen na část výrobně skladovací o ploše 1.200 m2 a kancelářskou o velikosti 600 m2. Administrativní část je dvoupodlažní a výrobně skladovací část jednopodlažní. Velikost pozemku celkem 12.500 m2.

Na pozemku v kategorii „lehká výroba“ o ploše 11.822m2 je dle dle územního plánu a po konzultaci se stavebním úřadem zastavitelnost 60 % pro zastavění nadzemními stavbami, 20% pro zpevněné plochy a 20% zeleň s výškou budovy max. 15m. Zastavitelnost 60% znamená halu o celkové ploše 7.093m2 (stávající zastavění odpovídá 1.546 m2) - future potenciál je tedy dalších 5.547m2 pro rozšíření stávající haly + 873 m2 zpevněných ploch.

Příjezdová komunikace s nosností 21t. Parkovací a zpevněné plochy (kapacita vozidel): Zpevněné plochy o ploše přibližně 1.400 m2. Počty parkovacích stání: Osobní vozy – 28 ks, Dodávky/malé nákladní vozy (do 3,5t) – 2 ks, kamiony (do 21t) – 1ks. Vlastní velkoodběratelská trafostanice 35/0,4kV, 1x 400kVA.

Výrobně - skladovací část má následující parametry:

- jedno nadzemní podlaží, o rozměrech budovy 48,2m×30,5m s podlahovou plochou 1.200m2
- světlá výška 4,5m
- nosnost podlah 20KN/m2

Administrativně provozní část má následující parametry:

- bezbariérový přístup je dosažen výtahem, 2 nadzemní podlaží, z čehož horní podlaží umožňuje využití pro kancelářské a administrativní funkce a přízemí s recepcí umožňuje využití pro doprovodné funkce, stravování, šaten a sprch, skladů apod.
- celková podlahová plocha 600m2

Technické parametry vybraných konstrukcí:

- Nosná kce – ocelový skelet + ocelová příhradová konstrukce + střešní panely KINGSPAN, střecha – fólie, podlahy – drátkobetonová deska, svislé nosné konstrukce a vyzdívky v kancelářské části z nosného zdiva POROTHERM, nosné konstrukce stropů – betonové panely SPIROLL, výtahová šachta je vyzděná z nosného zdiva POROTHERM

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

PRODÁNO 11/2023 KONCOVÉMU UŽIVATELI PRO BUDOUCÍ EXPANZI

Videoprohlídka

Zobrazení areálu v Katastru Nemovitostí

snimek_z_kn

Zobrazení areálu v Územním plánu Liberce

snimek_z_up

Ing. Marek Votava

Profesionální a férový přístup - i tak může vypadat realitní makléř ve Vašich službách.


Ing. Marek Votava

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF