Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


VÝROBNÍ AREÁL

Stavební Stroje Ústí nad Labem, a.s.

rozloha celkem 18.787 m2

strategické umístění - silnice, železnice, přístav

MOŽNOST POŘÍZENÍ AREÁLU VČETNĚ VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji výrobní areál strojírenské společnosti Stavební Stroje Ústí nad Labem, a.s.  v dopravně dobře obslužné lokalitě na ulici Přístavní, bezprostředně přiléhající ke komunikaci I/62 Ústí nad Labem - Děčín.

Jedná se o komplex o celkové rozloze 18.787 m2kancelářským a sociálním zázemím pro 150 zaměstnanců a výrobními halami s celkovou plochou 4 500 m2 zajeřábovaných a vytápěných prostor a je příznivě umístěn na spojnici Praha, Ústí nad Labem, SRN. Spolu s blízkostí (500 m) říčního přístavu a železniční vlečkou má ideální polohu  z hlediska logistické dostupnosti pro výrobu,skladování, zásobování i transport výrobků.

Celý areál je vytápěný párou z centrálního zdroje ČEZ Teplo a je zde alternativně přiveden plyn-středotlak. Mezi jednotlivými objekty jsou zpevněné komunikace.

U vjezdu do areálu se nachází dvoupodlažní administrativní budova a je zde 15 kanceláří s kompletním sociálním zázemím pro až 150 lidí. Na ploché střeše je umístěna fotovoltaická elektrárna typu Solyndra (špičková technologie USA) spuštěná v 10/2010.

Dále je zde hala sloužící pro opravu pozemní techniky o velikosti 1.331 m2 disponující mostovými jeřáby o nosnosti 5 t a 2 t. Největším objekty v komplexu jsou haly pro výrobu ocelových konstrukcí o celkové velikosti 2.707 m2 disponující mostovými jeřáby 2x8 t, 1x5 t a 2x 3,2 t. Dále je zde obrobna o velikosti 850 m2 s mostovým jeřábem o nosnosti 2 t. V areálu se také nachází venkovní plocha s myčkou disponující mostovým jeřábem o nosnosti 5 t a jsou zde také objekty sloužící jako sklady o celkové velikosti 776 m2.

V současné době je areál využíván k tomuto výrobnímu programu:

  1. výroba ocelových svařenců a konstrukcí se specializací na komponenty pro výrobu autojeřábů zn. ČKD.
  2. oprava a servis veškeré pozemní techniky se zaměřením na obor stavebnictví

Předmětem prodeje je výše popsaný areál s tím, že je zde také možnost zakoupení výrobní společnosti včetně jejího letitého know-how, veškerých certifikací, referencí a výrobního programu. Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

PRODÁNO 01/2022  - OFF MARKET PŘÍMÉMU INVESTOROVI

Videoprohlídka

3D scan

Zobrazení areálu v Katastru Nemovitostí

kn_mapa_snimek_ohraniceni_arealu

Zobrazení areálu v Územním plánu Ústí nad Labem

usti-up_vyznaceni

Ing. Marek Votava

Profesionální a férový přístup - i tak může vypadat realitní makléř ve Vašich službách.


Ing. Marek Votava

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF