Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD typu Bungalov 4+KK,Ohučov - novostavba

Užitná plocha RD 230 m2

Pozemek o velikosti 760 m2

Vysoký standard materiálového provedení

K NASTĚHOVÁNÍ IHNED

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji novostavbu moderního a úsporného rodinného domu typu Bungalov s dispozicí 4+KK,2G o užitné ploše 230 m2 v klidné lokalitě novostaveb pro rezidenční bydlení ve Staňkově - místní části Ohučov s výbornou dopravní dostupností do Plzně, Domažlic, Klatov i do Německa. Město Staňkov disponuje potřebnou občanskou vybaveností a dostupností na železnici.

Nízkoenergetický rodinný dům je novostavba ve vysoce kvalitním provedení s použitím nejnovějších technologií vhodná pro rodinu s dětmi, kteří hledají klid, prostor a vlastní zahradu. Dům je postaven v nové obytné zástavbě na rovinatém pozemku o velikosti 760 m2 v malebném prostředí v okolí řeky Radbuzy. Součástí bungalovu jsou také 2 krytá místa v garáži pro 2 osobní auta, případně lze i zaparkovat na ulici před domem.

Dům je postaven ve vysokém standardu materiálového a technického provedení umožňující systémové řešení pro budoucí v tuto chvíli neznámé potřeby elektroinstalace, a to prostřednictvím zálohového vytrubkování či hvězdicové topologie kabeláže, koncepčně je dům ve stavu SMART HOME ready. Je koncipován jako moderní a úsporné bydlení s přípravou pro centrální vysavač  a dále s možností budoucí snadné instalace komínu s krbem do hlavní obytné místnosti domu. Tepelnou pohodu v domě zajišťuje podlahové vytápění TECE a v kombinaci s tepelným čerpadlem vzduch-voda REVEL 8,4 kW nabízí vysoký zdraví prospěšný standard vytápění. Nízkou energetickou náročnost budovy (třída B) zajišťuje mimo jiné kvalitní zateplení podlahy - 20 cm polystyrenu, zateplení střechy - 30 cm tepelného izolantu, provedení svislých obvodových konstrukcí z 30 cm cihel typu THERM a 16 cm polystyrenu. To vše podtrženo výbornými výplněmi oken a dveří s profilem od německého výrobce VEKA - Plastová okna VEKA Softline 82 = 7-komorový profil, Ug=0,5 W/m2K-1, trojsklo s bezpečnostní fólií CONNEX. Luxusní bydlení umocňují 2 velké hliníkové HS portály (každý má šířku 3,3m) v hlavní obytné místnosti s přímým vstupem na zahradu a terasu domu. Dům je také vybaven pod-omítkovými kastlíky pro budoucí možnost zastínění v podobě rolet či žaluzií. Zdravé a komfortní prostředí místností dotváří dokonalé a snadno opravitelné sádrové omítky.

Dokončená stavba umožňuje okamžité nastěhování. Na tuto novostavbu bude poskytnuta záruka v délce 60 měsíců na stavební konstrukce a 24 měsíců na technologie.

Dispozice domu: Dům si můžete projít v námi přiložené virtuální videoprohlídce :-)

Vstup do domu je skrz prostornou chodbu, z které je možné dále pokračovat na oddělené WC s umývátkem nebo do příléhající šatny a dále také do vysoce komfortní koupelny s rohovou vanou, sprchovým koutem, WC a dvojicí umyvadel a nebo také do ložnice a dětského pokoje. Dále je zde prostorná kuchyně s kuchyňskou linkou propojená s velkým obývacím pokojem s přímým vstupem na terasu a zahradu s možností umístění krytého bazénu + pracovna/ložnice. Dostatek úložných prostor je zajištěn komorou, která je průchozí do garáže.

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

PRODÁNO 12/2021

 

Videoprohlídka

3D scan

Dispoziční uspořádání rodinného domu

m4760-ohucov

Standard provedení rodinného domu

VYSOKÁ ÚROVEŇ PROVEDENÍ:

Možnost dokompletace RD dle svých představ v budoucnu

 

Lokalita - umístění RD v obytné zóně Ohučov

Obytna_zona_v_Ohucov_-_RD

Ing. Marek Votava

Profesionální a férový přístup - i tak může vypadat realitní makléř ve Vašich službách.


Ing. Marek Votava

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF