Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1, 80 m2 - Mařatkova, Praha 12 - Kamýk

Orientace bytové jednotky na východ, jih a západ

SOUČÁSTÍ BYTU JE ZASKLENÁ LODŽIE

1x SKLEPNÍ KÓJE

BYDLENÍ V KLIDNÉ LOKALITĚ

 

Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Není bydlení v panelovém domě jako bydlení v panelovém domě. Tohle je něco trošku jiného. Hezčího. Většího. Klidnějšího. Bezpečnějšího. Soukromějšího. Slunnějšího,... No prostě v ulici Mařatkova v Praze 12 - Kamýk nabízím v druhém patře k prodeji ZREKONSTRUOVANÝ BYT 4+1 o celkové ploše 80 m2, ve kterém je opravdu radost bydlet.

Revitalizovaný panelový dům, kde si užíváte klidu i soukromí

Pěkná lokalita plná zeleně, ve které se tyčí panelové domy a zároveň je tu spoustu rodinných domů. A právě ten „váš”, 12patrový, je zasazený v dostatečné vzdálenosti od všech tak, že vám poskytuje dostatek soukromí. Určitě vás i překvapí, jaký tu vládne příjemný klid. Navíc dům je ve slepé ulici, takže nebudete rušení ani stále projíždějícími auty.

VELKÝMI plusovými body je také to, že dům je revitalizovaný = zateplený, má novou střechu, výtah a také stupačky. Ale to není vše. V celém domě je udělaná nová elektřina a letos prošly rekonstrukcí i společné vstupní prostory, které se teď pyšní novými vchodovými dveřmi a dlažbou. Dobře posloužit vám také může menší kolárna/kočárkárna. 

Do 5 minut chůze jste v obchodech, na zastávce, s dětmi na hřišti nebo na koupališti

Dokonce supermarket Penny máte jen 50 metrů od domu, takže se pomalu ani nemusíte zouvat z papučí :) Své děti můžete vypustit na hřiště hned u domu nebo v létě s nimi vyrazit na biotop Lhotka o velikosti 5 570 m2. Za 5 minut jste tam. Na nejbližší autobusovou zastávku směrem na Kačerov nebo do Modřan to máte taktéž 5 minut a v budoucnosti bude cca 1 km od vás i nová stanice metra D.

A pokud máte auto, tak parkování u domu nebude žádný problém. Míst je tu dost.

A konečně VELKÝ slunný byt s výhledem na východ, jih i západ

V bytě máte k dispozici 4 pokoje, kuchyni, WC, koupelnu, předsíň a lodžii. Zároveň vám bude říkat i pane/paní sklepní kóje (1,2 m2) v přízemí domu. Tak pojďme si vše společně projít.  

Do samotného bytu vedou bezpečnostní dveře s protihlukovou a protipachovou vložkou – případný hluk z chodby nebo smažení řízků u sousedů vás tak nijak rozhodí. Velmi prostorná předsíň (8 m2) vám hned v úvodu nabízí dostatek místa pro komfortní řešení úložného prostoru. 

Dominantou bytu je velký obývací pokoj o velikosti 20 m2, který je orientovaný na západ. Stejným směrem je i ložnice (12,5 m2), ze které vedou dveře do zasklené lodžie. Ta má 4,5 m2 a je opatřena speciální mrazuvzdornou dlažbou a od roku 2021 i novým zábradlím a zasklením. 

Další dva pokoje můžete využít jako dětské. Nebo třeba jeden z nich jako pracovnu, velkou šatnu či komoru. Je to jen na vás. První z těchto pokojů (10 m2) je orientovaný na východ a nabízí výhled na travnatou plochu a stromy. Stejně jako kuchyně (10 m2), která je umístěna hned vedle něho. Druhý pokoj (opět 10 m2) je orientovaný na jih a výhled máte přímo na dětské hřiště u domu. A pokud se radi koupete, vana ve zrekonstruované koupelně (3 m2) vám určitě udělá VELKOU radost. Samozřejmostí je samostatné WC (1 m2), které je hned u vchodových dveří.

Díky orientaci do 3 světových stran je byt světlý, prosluněný a během teplých dnů si v něm můžete udělat příjemně osvěžující průvan. Co rozhodně stojí za zmínku, tak v bytě jsou nové rozvody elektřiny, vody, odpadu a je vytápěný centrálním dálkovým topením.

Určitě doporučuji navmínat celou atmosféru bytu z videoprohlídky a přiložených fotek.

Zaujal vás tento byt v Praze 12 - Kamýk?

Odpovědi na veškeré dotazy vám rád sdělím po telefonu nebo na prohlídce. Neváhejte mi proto napsat nebo zavolat.

PRODÁNO

Energetický štítek - PENB

penb

Kontaktní formulář

Ing. Marek Votava

Profesionální a férový přístup - i tak může vypadat realitní makléř ve Vašich službách.


Ing. Marek Votava
Stáhnout PDF