Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej polyfunkčního domu, Plzeň

S PLATNÝM STAVEBNÍM POVOLENÍM PRO VÝSTAVBU BYTOVÉHO DOMU

20 BYTOVÝCH JEDNOTEK + KOMERČNÍ JEDNOTKA V PŘÍZEMÍ

Čistá podlahová plocha celkem 1.037 m2

Pronajatý objekt se stávajícím výnosem

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji polyfunkční dům v Plzni ul. Doudlevecká, na který je vydaný platný demoliční výměr a stavební povolení s nabytím právní moci na výstavbu moderního bytového domu.

Schválený projekt novostavby bytového domu spočívá celkem ve 20-ti bytových jednotkách různých velikostí s dispozicí převážně 1+kk, 2+kk a jedné komerční jednotce včetně zázemí o velikosti 234 m2 umístěné v přízemí budoucího záměru. Nový objekt bude dotvářet stávající uliční frontu. Celková čistá prodejní plocha schváleného záměru je 1.037m2 a z toho byty tvoří 803 m2. Parking je řešený ve vnitrobloku v kombinaci venkovních parkovacích stání a parkovacími zakladači s příjezdem ze dvora.

Developerský projekt se nachází v rozvíjející se lokalitě s výbornou dostupností do centra Plzně - Vnitřní Město - 10minut pěšky/5 minut autem nebo autobusem (zastávka MHD přímo před domem) s kvalitní občanskou vybaveností. V blízkosti je mateřská školka, MŠ Montessori, základní škola, Supermarket LIDL, lékarna, kavárna, restaurace, státní úřady, Kreativní zóna DEPO2015 (workshopy, festivaly, kongresy, koncerty, business), zimní stadion a dětské hřiště. Sportovní vyžití a relax lze také najít v okolí nedaleké řeky Radbuzy - pěší turistika, kondiční běh, cyklostezka na protějším břehu.

Koncepce záměru počítá se zástavbou vzniklé proluky tvořenou hlavní budovou A, která přiléhá k ulici Doudlevecká s 5-ti nadzemními podlažími, jenž bude částečně podsklepená s terasami a balkony v 2., 3.a 4.NP orientovanými do vnitřního dvora. Projekt zde počítá s 16-ti bytovými jednotkami, komerční jednotkou se zázemím, osobním výtahem a sklepní kójí, technickým zázemím, úschovnou kol a kočárků v 1.PP. Ve dvoře na hlavní vícepodlažní budovu A navazuje budova B. Jedná se o přízemní krček, který přechází v mírně lichoběžníkový dvoupodlažní objekt s přistavěnou terasou na úrovni horního podlaží. Zde budou čtyři bytové jednotky. Ve vnitřním nádvoří bude celkem zřízeno 19 ks parkovacích stání a z toho bude řešeno 12 ks parkovacími zakladači a 7 ks venkovními parkovacími stáními. Zde bude také řešen příjezd osobními automobily v kombinaci s chodníky a pojezdovou komunikací. Střechy jsou řešeny jako ploché, částečně s vegetačním krytem. Vytápění objektů budou zajišťovat dva plynové kotle kombinované s ohřevem TUV. Celý objekt bude napojen na inženýrské sítě - vodovod, kanalizaci, plynovod a rozvod el. energie.

Stávající objekt s možností demolice je pronajatý, generující stabilní výnos a cash flow. Lze tedy kombinovat stávající výnosovou komerční nemovitost s potenciálem výstavby bytového záměru v blízké budoucnosti.

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

PRODÁNO 11/2021

Videoprohlídka

3D scan

Zobrazení objektu v Katastru Nemovitostí

snimek_z_kn_vcetne_prijezdu

Situační plán novostavby bytového domu

situacni_plan

Vizualizace možné budoucí podoby novostavby bytového domu

plzen_doudlovecka_dvur2_color2f plzen_doudlovecka_hornipohled05_color2f plzen_doudlovecka_ulicef_color2f plzen_doudlovecka_dvurfinal plzen_doudlovecka_final Plzen_Doudlovecka_zakresF2

Ing. Marek Votava

Profesionální a férový přístup - i tak může vypadat realitní makléř ve Vašich službách.


Ing. Marek Votava

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF