Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Mezouň

POSLEDNÍ VOLNÁ JEDNOTKA K DISPOZICI

JIŽ K NASTĚHOVÁNÍ

Kolaudace proběhla 06/2023

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Umístění jednotky "B"

b_rd_mezoun

Dispozice přízemí jednotky "B" včetně zahrady

1np_B2_update

1np_B

Varianta dispozice podkroví s rozčleněním na 5+kk

b2_2np_update  
 

Varianta dispozice podkroví s šatnou

b2_2np_satna

Popis nemovitosti

Klidné místo kousek za Prahou. Poctivá nízkoenergetická novostavba koncipovaná pro rodinu s dětmi. Vlastní zahrada. Garáž, externí sklad a opravdu VYSOKÝ standard materiálového a technického provedení… Tak tohle je jen rychlý průlet následující nabídkou. Pokud s vámi silně rezonuje už teď, raději se posaďte! Jsme totiž teprve na začátku a může se fakticky stát, že jste právě narazili na své vysněné bydlení.

Dům pro rodinu s dětmi, kde kvalita a preciznost hrají prim

Řadový dvoupodlažní dům o užitné ploše 205 m2 a dispozičním řešením 5+kk (jednoduchou příčkou upravíte na variantu 6+kk) je umístěný přesně uprostřed dalších dvou domů. Jeho většina obytných místností směřuje na jih, takže se můžete těšit stálému přísunu přirozeného světla.   

Už při prvních krocích v domě si uvědomíte, jak moc je prostorný a stylově propracovaný. Hned ze vstupní chodby si můžete odskočit do komfortní koupelny se sprchovým koutem a přepaženým WC nebo dále jít do technické místnosti či spodní ložnice, která je ideální pro vaše hosty. Pokud se vydáte až na konec chodby, rozprostře se před vámi obývací pokoj s kuchyní (samotnou kuchyňskou linku si vybíráte podle svých preferencí) a také s podlahou i dveřmi designově sladěné a LEDkami podsvícené schodiště, pod kterým máte ještě k dispozici komoru pro úschovu potravin. Zároveň se i pohodlně dostanete na dvě terasy, kdy jedna z nich je s pergolou.       

V podkroví na vás čekají tři pokoje, kde můžete jeden z nich, jak už jsme zmiňovali, jednoduše rozdělit na dva. Samozřejmostí je druhá koupelna, tentokrát s vanou, a WC. Co ale běžnou samozřejmostí není, tak to je třetí koupelna přímo v ložnici, a to se sprchovým koutem a WC. To abyste mohli zažívat i v plném domě opravdový komfort. Paráda, že? No a jako doplňkové úložné prostory můžete využívat půdu (brzy zjistíte, že jich máte k dispozici ještě mnooohem víc). 

Na kvalitě se nešetřilo. A vy to při bydlení zaručeně oceníte! 

To, že je dům zrealizován ve vysokém standardu, to se nedá přehlédnout. Vše jsme podrobně rozepsali níže v sekci Standardy vybavení bytové jednotky. Každopádně nám nedá, abychom se už teď s vámi nepodělili alespoň o pár technických faktů, které samotnému domu dominují: 

Z domu se suchou nohou dostanete do garáže i skladu

Najít pro svou rodinu krásný dům k bydlení je výhrou. Když k němu ale máte i parádní zahradu, jde o výhru dvojitou. Tahle má 342 m2, obklopuje dům z obou stran a je propojena průchodem mezi domem a oddělenou garáží s externím skladem. Naprosté soukromí vám zaručí zděný plot z okrasných tvárnic a neprůhledných hliníkových výplní, který je po celém obvodu pozemku. O dvou terasách jsme už psali, ale za zmínění určitě stojí i možnost umístění bazénu a také závlahy zahrady díky připravené dešťové jímce 12m3 s integrovaným samospuštěcím čerpadlem na závlahu. 

Své auto budete moct zaparkovat buď na širokém stání před domem nebo přímo ve své garáži. Velkou výhodou domu je také nadstandardní možnost skladovacích prostor, které zásadně navyšuje externí sklad hned vedle garáže. Průchod do nich je zastřešený, takže déšť ani sníh vám překážet nebudou. 

Pro hlubší navnímání celé nemovitosti a jejího okolí doporučujeme zhlédnout videoprohlídku a také spoustu fotografií.   

Mezouň – klidná obec, odkud jste za 10 minut na Zličíně

V samotné obci Mezouň je základní občanská vybavenost, každopádně během chvilky se dostanete do sousedního Vysokého Újezdu, kde už najdete v podstatě vše, co potřebujete (například i veleznámý Golf Resort Albatross) nebo se stejně rychle dostanete na D5. Odtud jste za cca 10 minut na Zličíně, v Berouně a do 15 minut na letišti. Využít můžete i železniční nebo autobusovou dopravu. 

4 závěrečné informace, které si rozhodně nemůžeme nechat pro sebe

  1. i když jde o řadovku, žádný hluk z vedlejších domů nehrozí, protože jsou k vám „přilepené” prvně garáže a pak teprve následují domy
  2. oba rodinné domy vedle vás jsme prodávali a můžeme tak s klidem říct, že na sousedy máte opravdové štěstí :)
  3. nemovitost je zkolaudovaná na konci června 2023 a je již dokončená pro možné nastěhování   

Zaujal vás tento nadstandardní rodinný dům? 

Veškeré detaily vám rádi sdělíme po telefonu nebo na prohlídce. Neváhejte nám proto napsat nebo zavolat. Kontaktní údaje na makléře: Ing. Marek Votava, 724144293, votava@localproperty.cz

PRODÁNO 03/2024

Standardy vybavení

    Nosná konstrukce a zateplení

     Povrchy stěn

     Podlahové krytiny

     Okenní výplně

      Dveře vstupní do domu

    Dveře vnitřní pokojové

    Garážová vrata

    Vytápění a ohřev vody

   Elektroinstalace

    Silnoproud

    Slaboproud

    Technologie – vlastnosti

      Schodiště

      Technická místnost

      Kuchyň

      Koupelny

      WC

       Půda

       Oplocení

      Venkovní zpevněné plochy + pergola

      Zahrada

      Barevná a materiálová specifikace exteriér

Průkaz energetické náročnosti budovy

penb-web

Kontaktní formulář

Ing. Marek Votava

Profesionální a férový přístup - i tak může vypadat realitní makléř ve Vašich službách.


Ing. Marek Votava
Stáhnout PDF