Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Mezouň - bytová jednotka C

3ks BYTOVÝCH JEDNOTEK K NASTĚHOVÁNÍ - LÉTO 2022

JIŽ VE VÝSTAVBĚ - HRUBÁ STAVBA DOKONČENA!

Možnost volby dispozice a klientských změn

 

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s třemi bytovými jednotkami s dispozicí 5+kk - 7+kk s garáží v klidné lokalitě obce Mezouně v sousedství Golf Resortu Albatross ve Vysokém Újezdě s dobrou dostupností do Prahy (na Zličín cca 10 minut), do Berouna (po D5 také cca 15minut) i na Letiště Václava Havla (cca 20 minut autem). Mezouň a okolí disponuje potřebnou občanskou vybaveností a dostupností na dálnici D5, železnici i příměstskou dopravu.

Nízkoenergetický rodinný dům je rozdělený na tři bytové jednotky / řadové rodinné domy. Jedná se o novostavbu ve vysoce kvalitním provedení s použitím nejnovějších technologií vhodnou pro rodinu s dětmi, kteří hledají klid, prostor a vlastní zahradu. V listopadu 2021 byla dokončena hrubá stavba, která umožňuje velkou variabilitu klientských změn a standardů provedení pro dokončení každé jednotky na míru dle přání koncového uživatele. Dům je postaven v nové obytné zástavbě na rovinatém pozemku s tím, že každá bytová jednotka má vymezenou příslušnou část zahrady ve výlučném užívání, která bude také oplocena. Součástí každé bytové jednotky je také garáž a technická místnost, případně lze i zaparkovat na ploše před garáží uzavřené za plotem s pojezdovou teleskopickou dvojdílnou bránou.

Dům je realizován ve vysokém standardu materiálového a technického provedení umožňující systémové řešení pro budoucí v tuto chvíli neznámé potřeby elektroinstalace prostřednictvím částečného zálohového vytrubkování a hvězdicového systému kabeláže SMART HOME ready. Je koncipován jako moderní a úsporné bydlení s přípravou pro centrální vysavač. Tepelnou pohodu v domě zajistí podlahové vytápění v kombinaci s tepelným čerpadlem vzduch-voda. Nízkou energetickou náročnost budovy třídy "B" zajistí mimo jiné kvalitní zateplení podlahy - 20 cm polystyrenu, zateplení střechy - 30cm tepelného izolantu, provedení svislých obvodových konstrukcí z 30 cm cihel typu THERM + 16 cm polystyrenu a kvalitními výplněmi oken a dveří od německého výrobce VEKA - Plastová okna VEKA Softline 82 s trojsklem a bezpečnostní fólií CONNEX. Zdravé a komfortní prostředí místností dotváří dokonalé a snadno opravitelné sádrové omítky.

Již dokončená hrubá stavba umožňuje při rychlé specifikaci finálního provedení rychlé dokončení bytové jednotky s možností nastěhování do 6-ti měsíců v domě postaveném na míru dle Vašich představ. Na dům bude poskytnuta záruka v délce 60 měsíců na stavební konstrukce a 24 měsíců na technologie.

Bytová jednotka "C" - základní charakteristika:

Jedná se o dvoupodlažní, nepodsklepenou jednotku umístěnou na východní straně rodinného domu s orientací většiny obytných místností na jih a východ. Celková užitná plocha bytové jednotky je 196 m2 a náleží k ní prostorná zahrada ve výlučném užívání obklopující objekt ze tří stran o velikosti 512 m2. Zahrada bude oplocena z jižní a východní strany zděným plotem z okrasných tvárnic s neprůhlednou AL výplní, ze zbývajících stran bude drátěný poplastovaný plot. Druhé nadzemní podlaží nebo-li podkroví umožňuje úpravu dispozičního uspořádání na variantu 5+kk nebo 6+kk (případně až 7+kk).

Vstup do bytu je skrz zádveří, z kterého je možné dále pokračovat do garáže, technické místnosti poskytující dostatek úložných prostor nebo do chodby směřující na oddělené WC s umývátkem nebo do vysoce komfortní koupelny se sprchovým koutem a dvojicí umyvadel a nebo také do ložnice a obývacího pokoje. Dále je zde prostorná kuchyně propojená s velkým obývacím pokojem s přímým vstupem na terasu s pergolou a zahradu. Z obývacího pokoje vede schodiště do podkroví. Pod schodištěm se nachází komora dotvářející zázemí kuchyňských potřeb. V podkroví lze umístit 3-5 obytných místností (ložnic/pokojů) v závislosti na preferované volbě dispozičního uspořádání. Dále je zde umístěna prostorná koupelna s vanou, WC a dvojicí umyvadel. Jistým bonusem může být také půda poskytující doplňkové úložné prostory.

Developer garantuje individuální přístup a vysokou kvalitu provedení. Využijte vyjímečné příležitosti vstoupit do jednání o pořízení bytové jednotky ve fázi kdy lze nadefinovat většinu materiálového provedení povrchů od podlah, parapetů, keramických obkladů, zařizovacích předmětů, interiérových dveří, garážových vrat, žaluzií, rolet, provedení venkovních povrchů teras a chodníků, provedení kuchyně, koupelen až po barvu fasády. Developer nabízí dokončení jednotky v předdefinovaném standardu vybavení a případně i jinou variantu dle preference koncového uživatele. Specifikaci standardu vybavení bytové jednotky naleznete níže v sekci Standardy vybavení bytové jednotky.

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

PRODÁNO

 

 

Videoprohlídka

Umístění bytové jednotky "C"

c_rd_mezoun

Dispozice přízemí bytové jednotky "C" včetně zahrady

1np_C

Varianta dispozice podkroví s rozčleněním na 5+kk

 b_c_2np_v1 
 

Varianta dispozice podkroví s rozčleněním na 6+kk

b_c_2np_v2

Standardy vybavení bytové jednotky

     Nosná konstrukce a zateplení

     Povrchy stěn

     Podlahové krytiny

     Okenní výplně

      Dveře vstupní do domu

    Dveře vnitřní pokojové

    Garážová vrata

    Vytápění a ohřev vody

   Elektroinstalace

    Silnoproud

    Slaboproud

    Technologie – vlastnosti

      Schodiště

      Technická místnost

      Kuchyň

      Koupelny

      WC

       Půda

       Oplocení

      Venkovní zpevněné plochy + pergola

      Zahrada

      Barevná a materiálová specifikace exteriér

Vizualizace koupelen - standardní provedení - v ceně RD

mezoun_koupelna_1np_low_varianta_1 mezoun_koupelna_1np_low_varianta_2 mezoun_koupelna_1np_low_varianta_3 mezoun_koupelna_1np_low_varianta_4  mezoun_koupelna_2np_low_varianta_1 mezoun_koupelna_2np_low_varianta_2 mezoun_koupelna_2np_low_varianta_3 mezoun_koupelna_2np_low_varianta_4 

Vizualizace koupelen - provedení za příplatek

mezoun_koupelna_1np_high_varianta_1 mezoun_koupelna_1np_high_varianta_2 mezoun_koupelna_1np_high_varianta_3 mezoun_koupelna_1np_high_varianta_4  mezoun_koupelna_2np_high_varianta_1 mezoun_koupelna_2np_high_varianta_2 mezoun_koupelna_2np_high_varianta_3 

Průběh výstavby 12/2021

   Mezoun50-36 Mezoun50-37 Mezoun50-39 Mezoun50-41 Mezoun50-42 Mezoun50-43 Mezoun50-44 Mezoun50-46 mezoun50-48 

Průkaz energetické náročnosti budovy

penb-web

Ing. Marek Votava

Profesionální a férový přístup - i tak může vypadat realitní makléř ve Vašich službách.


Ing. Marek Votava

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF