Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Krč - Pod Jalovým Dvorem

986 m2

kategorie OB, inženýrské sítě na hranici pozemku

MOŽNOST VÝSTAVBY 4KS ŘADOVÝCH RODINNÝCH DOMŮ

MOŽNOST VÝSTAVBY PRO INDIVIDUÁLNÍ BYDLENÍ

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek k možné výstavbě 4ks řadových rodinných domů nebo alternativní výstavbě pro individuální bydlení (např. ve formě dvojdomu) v atraktivní lokalitě v Praze 4 - Krči.

Umístění pozemku mezi ulicemi Pod Jalovým Dvorem a V Štíhlách představuje budoucí snadnou dostupnost k plánované stanici Metra D - Nové Dvory přibližně 10 minut pěší chůze. Výstavba této stanice je zahrnuta v první etapě výstavby metra D již schválené Radou hl.m.Prahy s předpokladem zahájení výstavby začátkem roku 2022 a plánovaným zprovozněním obou etap v roce 2030.

Jedná se o mírně svažitý pozemek o velikosti 986 m2 v tradiční rezidenční zástavbě na klidném, atraktivním a dobře dostupném místě s přístupem po zpevněné komunikaci a s přípojkami inženýrských sítí u hranice pozemku (vodovod, kanalizace splašková, plyn - z ulice V Štíhlách a elektřina - překopem z ul. Pod Jalovým Dvorem). V ulici je také veřejné osvětlení. Pozemek je obdélníkového tvaru s přibližnými rozměry 60x16,5m.

Pozemek je dle územního plánu hl.m.Prahy v kategorii OB (čistě obytné) tedy vhodný pro stavby pro bydlení. V lokalitě je již značně omezený počet takto kvalitních stavebních pozemků pro rezidenční bydlení současně s možností výstavby developerského projektu. V tuto chvíli je zde vydáno platné souhlasné závazné stanovisko o souladu záměru s územním plánem hl.m.Prahy, které vydal ÚRM MHMP pro záměr výstavby 4ks řadových RD o celkové HPP 872 m2, jejichž studie je vyobrazena v přiložené vizualizaci.

Mikrolokalita disponuje kvalitní občanskou vybaveností a dobrou dostupností:

- plánovaná stanice metra D - Nové Dvory - 600m

- zastávka MHD "IKEM" BUS č.138, 193, 203, 332, 335, 337, 362  - 200m

- základní škola  - 100m

- gymnázium a základní škola, PORG Praha Krč - International School - 300m více na: https://www.porg.cz/cz/praha-krc/gymnazium

- Kunratický les - 600m - možnost procházek, výletů a naučné stezky (zookoutek apod.)

- prodejna LIDL - 500m

- Česká Pošta - 700m

- sportovní centrum - 800m

- dětské hřiště - 100m

- restaurace, kavárny a obchody v okolí

Lokalita je velmi dobře dostupná autem na jižní spojku a městský okruh - cca 5 min. i MHD směrem na Metro C - Budějovická - cca 7 min.

Na pozemku se nachází vzrostlé stromy - břízy. Vybrané stromy lze vhodně zakomponovat do budoucí zástavby. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Ideální varianta projektu výstavby bydlení v širším centru Prahy v klidné přírodou obklopené lokalitě s výbornou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností v dochůzí vzdálenosti do Krčského lesa a do údolí Kunratického potoka poskytující jednu z největších ploch lesního porostu na území hl.m. Prahy. Nechte na sebe dýchnout kouzlo místa, optimální umístění a tvar pozemku v přiložené videoprohlídce.

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

PRODÁNO - DOSAŽENÁ CENA 27.383,-Kč/m2

Videoprohlídka

Architektonická studie - výstavba 4ks řadových rodinných domů

     lp_krc01_post lp_krc02_post 
 

Zobrazení pozemku v Katastru Nemovitostí

kn_ortofoto_vyznaceni

Zobrazení pozemku v Územním plánu Hlavního Města Prahy

uzemni_plan_vyznaceni_pozemku

Ing. Marek Votava

Profesionální a férový přístup - i tak může vypadat realitní makléř ve Vašich službách.


Ing. Marek Votava

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF