Člověk schopný navnímat požadavky prodávajícího a maximálně mu vyjít vstříc dále postupuje velmi profesionálně a bez zbytečných průtahů administrativou vše vyřeší za Vás. Schopnost dotáhnout do posledního detailu a dobře propagovat nemovitost. V případě další potřeby bych neváhal znovu oslovit Marka Votavu - Local Property
"Prodej či koupě nemovitosti je velká věc spojená s obavami, ale díky skvělým službám p. Votavy jsme obě uvedené situace zvládli s neuvěřitelnou pohodou a rychlostí. Prostě člověk na svém místě!"
"Moc Vám děkuji za Vaši profesionální pomoc a perfektní práci, jsem rád, že jsem Vás poznal."
"Oceňuji schopnost Marka Votavy vhodnou prodejní strategií s využitím moderního realitního marketingu v kombinaci s kampaněmi na sociálních sítích zacílit na cílovou skupinu generující optimální zájemce o pořízení nabízené nemovitosti. Tato strategie vedla v našem případě k prodeji pozemků za nadprůměrnou cenu oproti ceně obvyklé v dané lokalitě. "
Marek Votava = velká empatie. Mám skvělý pocit, že se mnou nehraješ levou jako ti "druzí" makléři....
"Spolupráce s panem Votavou si velmi cením. Zařizoval mi koupi bytu i jeho pronájem. Vše bylo rychlé a bez jediného zádrhele."
"Chtěla bych poděkovat za spolupráci. Napínavé, rychlé, výstižné (video mě fakt dojalo). Krásná práce, díky moc :)."
Zaujal mě Váš způsob prodeje pro prodávajícího v situaci kdy jsme hledali nemovitost pro nás a v návaznosti na to jsem se rozhodl pro následný prodej s Vámi. Prodej mého stavebního pozemku prostřednictvím Vaší realitní kanceléře proběhl v souladu s mým očekáváním a rád se na Vás obrátím s dalšími prodeji.
"Moc si vážíme férového a lidského přístupu, ochoty naslouchat a umění poradit. Velmi také oceňujeme snahu dotahovat věci do konce a nic neponechávat náhodě. Pan Votava je skutečný profesionál. Moc děkujeme, vše klaplo dle našich přestav. Milianovi"
Při řešení našeho obchodního případu spočívajícím v pořízení stavebních pozemků v Nebušicích oceňuji zejména Vaši vstřícnost a pečlivost.
Při hledání nového bydlení jsem byl velmi mile překvapen lidským a hlavně profesionálním přístupem pana Votavy. Od začátku se mi snažil vyjít vždy maximálně vstříc a mohl jsem se na něj kdykoli obrátit, což mi při koupi mé první nemovitosti velmi pomohlo. Rozhodně budu společnost Local Property s.r.o. a pana Votavu doporučovat dále.
Společnost Local Property a její jednatel Ing. Marek Votava dodává každé transakci profesionalitu, rychlost a nevídaný servis. Společně jsme realizovali mnoho transakcí, kde pouhá přítomnost Local Property zvýšila úroveň a dodala mi jistotu. Setkal jsem se již s mnoha makléři. Většinu z nich bych nerad potkal znovu. K Local Property se vždy rád vracím a požaduji u každé mé transakce.
Po původním záměru prodat náš rozestavěný dům na vlastní pěst jsme se nakonec rozhodli dát na doporučení přátel a využít služeb společnosti Local Property. A bylo to správné rozhodnutí. I přes koronavirovou krizi se podařilo dům prodat za námi žádanou cenu a v rekordním čase. Jednání pana Votavy bylo vždy profesionální a zároveň velice přátelské. Pokud ještě někdy budeme potřebovat realitní služby, bez váhání se opět obrátíme na Local Property.
Na realitní kancelář Local property s.r.o. se obracím pravidelně s poptávkou zajištění vhodného nájemce do svých nemovitostí. Jejich služby se od velkých a frančízových realitních kanceláří liší svým individuálním přístupem a osobním vkladem jednatele společnosti Ing. Marka Votavy. Jednání je velmi precizní a přitom na osobní a přátelské bázi. Zakázce se věnují od samého začátku od sehnání vhodného nájemce, přes zajištění smluv až po předání prostor novému nájemci. Doporučuji jejich služby každému, kdo chce provést procesem pronájmu nemovitosti od začátku až do konce a ulehčit si tak značné starosti.
Local Property s.r.o. je firma s prvotřídním profesionálním přístupem a jednáním s klientem. Zároveň však umožňuje cítit se s jejími službami uvolněně a přátelsky. Komunikace byla vždy velmi příjemná, oceňuji z jejich strany obzvláště značnou dávku altruismu a empatie. Ve spolupráci s nimi hodlám i nadále pokračovat.
Služeb Local Property jsem využil již několikrát a pokaždé k mé plné spokojenosti. Profesionální vystupování, férové jednání a individuální přístup jsou pro mne známkou, že jsem našel správnou realitní společnost. Ať už se jednalo o prodej nebo hledání nájemce do bytové jednotky, tým Local Property mi pokaždé vyšel vstříc a našel spolehlivého a kvalitního zájemce o mé nemovitosti. Děkuji!
Během hledání nového bytu jsem narazil na tuto realitku, která nabízela byt 1+kk, který splňoval mé požadavky a navíc za lákavou cenu. Avšak mě trochu odrazoval fakt, že jsem nikde nemohl najít žádné reference, přesto jsem se společnost Local Property rozhodl oslovit, což se záhy ukázalo jako dobré rozhodnutí, jak ze strany paní Jankůjové, tak i pana Votavy jsem se setkal s velmi profesionálním jednáním. Celý proces koupě bytu proběhl naprosto hladce. Určitě bych jejich služeb využil i v budoucnu a s klidným svědomím bych je doporučil svým přátelům.
Individuální přístup a spokojený zákazník na prvním místě: to, co u mnoha firem bývají jen prázdné fráze, je u Local Property skutečností. Na začátku jsme přitom zvažovali, že se do prodeje bytu pustíme sami. Již po první schůzce jsme se ale s manželkou shodli, že jsme udělali dobře, když jsme si pro prodej bytu vybrali tyto profesionály, kteří si nás od prvního setkání získali lidským přístupem, jenž je nevídaný nejen v realitním byznysu. Od začátku probíhaly všechny schůzky v uvolněné, přátelské atmosféře, vždy jsme ale zároveň byli svědky profesionálního přístupu a byt se navíc podařilo prodat velmi rychle a s naší minimální účastí. Vše od inzerátů, přes domlouvání prohlídek a jednání se zájemci až po přípravu smlouvy, kompletní právní služby včetně řešení nestandardních požadavků kupujícího a finální předání bytu, bylo plně v režii paní Jankůjové a pana Votavy, takže naše účast na celé operaci byla opravdu minimální. Přesně tak si představuji profesionální službu bez kompromisů, která je dnes v jakémkoliv oboru stále hůře k nalezení. Služby Local Property každému vřele doporučuji, neboť, jak jsem již naznačil, pro úspěch transakce udělají opravdu maximum a spolupráce pro ně nekončí podpisem kupní smlouvy, ale až v momentě, kdy jsou si jistí, že je jejich klient maximálně spokojený. Především jsme ale díky využití služeb Local Property potkali velmi příjemné lidi, se kterými je vždy radost se potkat a popovídat si nejen o pracovních záležitostech.
Se společností Local Property jsem měl tu čest zrealizovat obchod na obě strany. V prvním případě jsem díky této RK koupil rodinný dům, který mi dnes tvoří mé toužené zázemí. Přestože obchod byl velice komplikovaný, a to díky složitostem v jednáních s developerem, zástupci společnosti Local Property vždy vše pečlivě sledovali, podávali informace, poskytovaly cenné rady a celý obchod dovedli ke zdárnému konci ku spokojenosti všech zúčastněných. Na základě první zkušenosti jsem požádal jednatele společnosti Ing. Marka Votavu o prodej mého bytu. Hned na začátku jednání jsem dostal jasnou představu o ceně a budoucím postupu. Dále mi byly sděleny velmi cenné rady, jak byt připravit pro prodej a kdy s bytem "vyjít na trh". Velice rychle byl nalezen potenciální kupující, se kterým, tzv. na první dobrou, byl uzavřen obchod. Celý proces prodeje byl se špičkovými právními službami, které realizuje smluvní advokát společnosti. To bylo pro mě při rozhodování výběru realitní kanceláře k prodeji bytu velmi důležité, protože návrhy smluv jsou stěžejním prvkem obchodu. Smlouvy připravené k prodeji považuji za smlouvy na vysoké úrovni. Z výše uvedených zkušeností mohu říci, že se i v budoucnu budu obracet na firmu Local Property.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení